Skip Preloader
STOJAKI DO KAŻDEJ PRZESTRZENI

Nowoczesne stojaki rowerowe produkujemy z zachowaniem najwyższej precyzji, dzięki czemu cechuje je wysoka jakość i nowoczesny desing. Każdy stojak jest ocynkowany i może być pomalowany na dowolny kolor z palety Ral.

Stojaki mogą być zmontowane pod ziemią lub na stopie montażowej. Stojaki wykonane są z giętych rur o średnicy: 33 mm, 42 mm lub 48 mm.

Stojaki rowerowe
POZNAJ MODELE STOJAKÓW ROWEROWYCH
WYPRODUKUJEMY KAŻDY STOJAK ROWEROWY
GALERIA
Stojaki rowerowe
Stojaki rowerowe
Stojak na rower
Stojaki rowerowe
Stojaki rowerowe, nowoczesne, gięte
Nowoczesne stojaki rowerowe
Stojaki rowerowe
Stojaki rowerowe, gięte niebieskie
Stojaki rowerowe
Stojaki rowerowe
Stojak rowerowy koło
Kołowy stojak rowerowy
Masz pytania?
Zawsze możesz do nas zadzwonić

Nasi specjaliści odpowiedzą na każde pytanie i chętnie pomogą wybrać najlepsze elementy do parkowania rowerów z naszej oferty. 

Stojaki rowerowe

Stojaki rowerowe służą do zaparkowania roweru, mogą być one montowane pod zadaszeniem lub pod gołym niebem. Jesteśmy polskim producentem stojaków na rowery. Wyposażyliśmy nasz park maszynowy w nowoczesne maszyny sterowane numerycznie, w tym giętarki, dzięki czemu możemy wyprodukować dla Państwa stojaki o bardzo nietypowych kształtach. Każdy nasz stojak został zaprojektowany przez profesjonalnych architektów, dzięki czemu mają one nie tylko ciekawe, ergonomiczne i praktyczne w zastosowaniu kształty, ale dodatkowo zdobią otoczenie. Każdy wykonany przez nas stojak przyciąga uwagę estetyką wykonania. Stojaki produkujemy z najwyższej jakości stopów metali, które są specjalnie zabezpieczane przed korozją. Posiadamy własną malarnię proszkową, w której malujemy stojaki na dowolny kolor z palety RAL.

Stojak na rowery

Czym wyróżnia się stojak rowerowy od Park4Bike? Przede wszystkim jakością, wyglądem, długą żywotnością i wygodą użytkowania. Oferujemy nowoczesne stojaki na rowery z rur giętych, a także produkujemy stojaki typu spirala, jeśli poszukujecie tego typu stojaka, napiszcie do nas. Nasze stojaki na rowery cieszą się bardzo dużą popularnością na całym świecie.

Stojaki rowerowe od polskiego producenta

Stojaki rowerowe produkujemy w Polsce niedaleko Łodzi. Stojaki produkujemy z rur giętych o średnicach: 33, 42 i 48 mm. Każdy stojak jest ocynkowany i malowany farbą proszkową, dzięki czemu jest zabezpieczony przed korozją. Malowanie proszkowe w naszej malarni mamy opanowane do perfekcji, nie raz mieliśmy bardzo wymagające zamówienia stojaków, które zalewane są wodą morską, dzięki czemu wiemy, jak zabezpieczyć i pomalować stojaki, aby były odporne na wszystkie warunki otoczenia i atmosferyczne. Istnieje możliwość zaprojektowania i wykonania stojaka na zamówienie. Możemy wykonać każdą formę.