Skip Preloader

PRODUCENT Z DOŚWIADCZENIEM

Nasza firma SAWO jest jednym z największych producentów stojaków i wiat rowerowych. Nasz zakład produkcyjny zlokalizowany jest w okolicach Łodzi, gdzie na łącznej powierzchni 2 800 m2 znajdują się nasze hale produkcyjne.

Od 35 lat nieustannie się rozwijamy i inwestujemy w  technologie, dzięki którym produkujemy innowacyjne stojaki, wiaty rowerowe i stacje do serwisowania rowerów o ponadczasowym designie.

Producent wiat
Firma Sawo

PARK MASZYNOWY

Do produkcji wykorzystujemy nowoczesne maszyny CNC sterowane numerycznie, giętarki, przecinarki laserowe, gilotyny, prasy krawędziowe, dziurkarki trzpieniowe. Nasze hale produkcyjne są wyposażone w suwnice, dzięki którym produkujemy konstrukcje wielkogabarytowe. W naszym biurze projektowym codziennie powstają nowe wzory, które kreatywnie projektowane są przez nasz zespół architektów.

CERTYFIKATY

Posiadamy liczne certyfikaty potwierdzające, najwyższą jakość naszych wyrobów, min.:

  • Certyfikat EN 1090-1
  • Certyfikat Spawalniczy EN 1090-2
  • Certyfikat ISO 3834-3
  • Certyfikat ISO 9001:2009
Wiele z naszych produktów jest opatentowana i chroniona prawami autorskimi. Dbamy o najwyższą jakość naszych produktów z zachowaniem ich walorów estetycznych.

GALERIA REALIZACJI

wiaty rowerowe zadaszenia rowerów producent
wiaty rowerowe zadaszenia rowerów producent
wiata na rowery zadaszenie
zadaszenie rowerów wiata na rowery
wiata rowerowa i stojaki
zamknięta wiata na rowery
wiata rowerowa zadaszenie rowerów
wiaty rowerowe
wiata rowerowa pod szkołą
Masz pytania?
Zawsze możesz do nas zadzwonić

Nasi specjaliści odpowiedzą na każde pytanie i chętnie pomogą wybrać najlepsze elementy do parkowania rowerów z naszej oferty.