Skip Preloader
STOJAKI DO KAŻDEJ PRZESTRZENI

Nowoczesne stojaki rowerowe produkujemy z zachowaniem najwyższej precyzji, dzięki czemu cechuje je wysoka jakość i nowoczesny desing. Każdy stojak jest ocynkowany i może być pomalowany na dowolny kolor z palety Ral.

Stojaki mogą być zmontowane pod ziemią lub na stopie montażowej. Stojaki wykonane są z giętych rur o średnicy: 33 mm lub 42 mm.

Stojaki rowerowe
STOJAKI
RUROWE
Stojaki rowerowe
TYPU U
MODUŁOWE
szeregowe
SPIRALNE
z PROSTOKĄTa
NA HULAJNOGI
Z PŁASKOWNIKA
CIEKAWE KSZTAŁTY
STOJAKI SZEREGOWE
BR 10
Stojaki rowerowe
STOJAKI RUROWE

BR 101

BR 102

BR 103

BR 104

BR 105

BR 106

BR 107

BR 108

Stojaki rowerowe

BR 109

Stojaki rowerowe

BR 110

Stojaki rowerowe

BR 111

Stojaki rowerowe

BR 112

Stojaki rowerowe

BR 113

Stojaki rowerowe

BR 114

Stojaki rowerowe

BR 115

Stojaki rowerowe

BR 116

Stojaki rowerowe

BR 117

Stojaki rowerowe

BR 118

Stojaki rowerowe

BR 119

Stojaki rowerowe

BR 120

Stojaki rowerowe

BR 121

Stojaki rowerowe

BR 122

Stojaki rowerowe

BR 123

Stojaki rowerowe
STOJAKI TYPU U
BR 130
STOJAKI MODUŁOWE
STOJAKI Z PROFILA PROSTOKĄTNEGO
BR 131
STOJAKI NA HULAJNOGI
STOJAKI W CIEKAWYM KSZTAŁCIE
Masz pytania?
Zawsze możesz do nas zadzwonić

Pracujemy w dni robocze: 9:00 – 16:00

Nasi specjaliści odpowiedzą na każde pytanie i chętnie pomogą wybrać najlepsze elementy do parkowania rowerów z naszej oferty. 

Stojaki rowerowe

Stojaki rowerowe służą do zaparkowania roweru, mogą być one montowane pod zadaszeniem lub pod gołym niebem. Jesteśmy polskim producentem stojaków na rowery. Wyposażyliśmy nasz park maszynowy w nowoczesne maszyny sterowane numerycznie, w tym giętarki, dzięki czemu możemy wyprodukować dla Państwa stojaki o bardzo nietypowych kształtach. Każdy nasz stojak został zaprojektowany przez profesjonalnych architektów, dzięki czemu mają one nie tylko ciekawe, ergonomiczne i praktyczne w zastosowaniu kształty, ale dodatkowo zdobią otoczenie. Każdy wykonany przez nas stojak przyciąga uwagę estetyką wykonania. Stojaki produkujemy z najwyższej jakości stopów metali, które są specjalnie zabezpieczane przed korozją. Posiadamy własną malarnię proszkową, w której malujemy stojaki na dowolny kolor z palety RAL.

Stojak na rowery

Czym wyróżnia się stojak rowerowy od Park4Bike? Przede wszystkim jakością, wyglądem, długą żywotnością i wygodą użytkowania. Oferujemy nowoczesne stojaki na rowery z rur giętych, a także produkujemy stojaki typu spirala, jeśli poszukujecie tego typu stojaka, napiszcie do nas. Nasze stojaki na rowery cieszą się bardzo dużą popularnością na całym świecie.

Stojaki rowerowe od polskiego producenta

Stojaki rowerowe produkujemy w Polsce niedaleko Łodzi. Stojaki produkujemy z rur giętych o średnicach: 33, 42 i 48 mm. Każdy stojak jest ocynkowany i malowany farbą proszkową, dzięki czemu jest zabezpieczony przed korozją. Malowanie proszkowe w naszej malarni mamy opanowane do perfekcji, nie raz mieliśmy bardzo wymagające zamówienia stojaków, które zalewane są wodą morską, dzięki czemu wiemy, jak zabezpieczyć i pomalować stojaki, aby były odporne na wszystkie warunki otoczenia i atmosferyczne. Istnieje możliwość zaprojektowania i wykonania stojaka na zamówienie. Możemy wykonać każdą formę.