Skip Preloader
ROWEROWNIE

Nowoczesne rowerownie to parkingi rowerowe umożliwiające zaparkowanie rowerów w każdej zadaszonej przestrzeni. Rowerownie montowane są na parkingach podziemnych. Konfiguracja i zabudowa ścianek bocznych jest dowolna. Możliwe jest zamontowanie dowolnej konfiguracji stojaków rowerowych. Wyposażamy rowerownie w stojaki montowane na ziemi, wieszaki rowerowe, bądź stojaki dwupiętrowe.

PARKINGI ROWEROWE PODZIEMNE

Produkujemy parkingi rowerowe w dowolnym wymiarze pod zapotrzebowanie i wymogi otoczenia. Nasze biuro projektowe przygotuje indywidualny projekt i dobierze właściwe wyposażenie rowerowni. Rowerownie przeznaczone są nieruchomości, na parkingi podziemne.

REALIZACJE ROWEROWNI
Masz pytania?
Zawsze możesz do nas zadzwonić

Pracujemy w dni robocze: 9:00 – 16:00

Nasi specjaliści odpowiedzą na każde pytanie i chętnie pomogą wybrać najlepsze elementy do parkowania rowerów z naszej oferty. 

Rowerownie

Rowerownia to profesjonalny parking rowerowy służący do bezpiecznego zaparkowania roweru w podziemnej przestrzeni. Wykonanie ścianek bocznych i bramek wejściowych do podziemnego parkingu rowerowego jest dowolna. Produkujemy podziemne rowerownie pod zapotrzebowanie i wymiary przestrzeni. Nasze biuro projektowe przygotuje indywidualny projekt rowerowni dopasowanej do potrzeb otoczenia.

Parkingi rowerowe

Podziemne parkingi najczęściej montowane są na podziemnych parkingach samochodowych. Z uwagi na rosnącą popularność rowerów, powstaje coraz więcej przestrzeni dla rowerowni umożliwiających zaparkowanie roweru. Rowerownie wyposażamy w stojaki rowerowe naziemne i dwupiętrowe.