Skip Preloader
ZADASZENIA DLA ROWERÓW

Jesteśmy jednym z największych producentów zadaszeń dla rowerów na całym świecie. Nasze wiaty rowerowe spełniają oczekiwania najbardziej wymagających. Poznaj nasze klasyczne modele. 

Nasze wiaty przeznaczone są do przestrzeni publicznych i prywatnych firm, nasze wiaty ochronią rowery nawet przed skrajnymi warunkami atmosferycznymi.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą wiat rowerowych.

POZNAJ MODELE WIAT ROWEROWYCH
DOSTĘPNE ZABUDOWY ŚCIANEK WIATY ROWEROWEJ
BLACHA FALISTA
DREWNO RHOMBUS
BLACHA PERFOROWANA
POLIWĘGLAN LITY
SZKŁO HARTOWANE
Wiata rowerowa
SZKŁO KLEJONE I HARTOWANE
POLIWĘGLAN KOMOROWY
BLACHA TRAPEZOWA
SIATKA KRĘPOWANA
DREWNO W PIONIE
DREWNO W POZIOMIE
PANEL OGRODZENIOWY
PŁYTA FALISTA/TRAPEZOWA PRZEZROCZYSTA
Masz pytania?
Zawsze możesz do nas zadzwonić

Pracujemy w dni robocze: 9:00 – 16:00

Nasi specjaliści odpowiedzą na każde pytanie i chętnie pomogą wybrać najlepsze elementy do parkowania rowerów z naszej oferty. 

WIATY ROWEROWE

Zdrowy styl życia owocuje zwiększoną ilością rowerzystów. Dziś rowerem jedziemy do pracy, do szkoły, na zakupy i do kina. Zwiększona ilość rowerów przekłada się na zwiększone zapotrzebowanie na wiaty rowerowe. Ich ilość rośnie w małej architekturze miejskiej. Montowane są one przy tradycyjnych parkingach samochodowych, a także przy szkołach, urzędach, biurach.W naszym sklepie możesz zamówić nowoczesne wiaty rowerowe, które cieszą się popularnością, nie tylko w Polsce, ale na całym świecie. Wybierz wiaty rowerowe od producenta, który posiada ponad 20 lat doświadczenia w produkcji wiat. To najwyższa jakość w Polsce.

Wiaty rowerowe mają zabezpieczać i chronić przed opadami atmosferycznymi, wiatrem oraz słońcem. Dzięki dostępności wiat rowerowych można zaparkować rower na peronie, przy parkingu, szkole, czy sklepie. Najczęściej wiaty rowerowe montowane są w przestrzeni publicznej, jednak dostrzegamy, że coraz częściej w montaż wiaty inwestują centra handlowe, szkoły, sklepy, korporacje i firmy prywatne. Nowoczesne wiaty organizują wyznaczone strefy parkingowe dla rowerów, a także innych jednośladów czyli motorów, rowerów elektrycznych, skuterów i motocykli.

Zadaszenia rowerów

Jesteśmy największym polskim producentem zadaszeń rowerów. Dzięki doświadczeniu i realizacjom możemy wykonać każdy rodzaj wiaty. Produkujemy wiaty z dachem okrągłym, płaskim, ukośnym, jedno lub dwuspadowym. Jeśli interesuje Cię wiata na 20 rowerów lub 80, wykonamy ją. Nasze wiaty instalowane są przez zespół naszych profesjonalnych monterów. Wykonujemy wiaty rowerowe przydomowe, a także wiaty do firm, sklepów, szkół do przestrzeni miejskich. Ostatnio wiata na rowery przy domu lub na osiedlu cieszy się dużym zainteresowaniem.

Stalowe wiaty rowerowe mogą być zabudowane lub otwarte. Ściany zabudowywane są drewnem, szkłem lub blachą. Dachy mogą być płaskie, wypukłe, spadziste. Oferujemy również wiaty rowerowe z zielonym dachem tzw. wiaty rowerowe green roof, a także solarne wiaty rowerowe z kolektorami słonecznymi na dachu. Dach standardowej wiaty rowerowej jest wykonany z poliwęglanu przezroczystego lub dymionego. Konstrukcja wiaty może mieć dowolny kolor, malujemy ją natryskiem proszkowym.

Wiaty rowerowe produkowane są na dowolną ilość stanowisk. Mogą to być wiaty rowerowe na 20 rowerów, na 40 rowerów, a nawet na 200 rowerów. Wielkość, model i desing wiaty zależy od potrzeb i otoczenia, a także warunków architektonicznych. Nasi specjaliści z przyjemnością dobiorą właściwą wiatę do Państwa potrzeb.

Wiata na rowery polskiej produkcji

Jesteśmy polskim producentem, nasz zakład produkcyjny jest zlokalizowany pod Łodzią. Każda wiata na rowery jest przez nas dokładnie sprawdzana i przechodzi przez wieloetapową kontrolę jakości przed wyjazdem do klienta. Dzięki czemu zyskaliśmy znakomitą opinię na rynku. Nasze wiaty na rowery są solidnie wykonane, są stabilne i trwałe. Konstrukcja jest ocynkowana i może być dodatkowo pomalowana w malarni proszkowej na dowolny kolor. Do wiat rowerowych oferujemy także szeroki wybór stojaków rowerowych, które również produkujemy.

Oferujemy montaż wiat rowerowych na terenie całego kraju. Nasze ekipy montażowe wyposażone w profesjonalny sprzęt zwykle na montażu spędzają kilka godzin do jednego dnia, gdy wiata rowerowa jest obszerna montaż zadaszenia może zająć kilka dni. Wiaty rowerowe z montażem to komfort i kompleksowa obsługa naszych klientów.