Skip Preloader

PRODUCENT Z DOŚWIADCZENIEM

Nasza firma SAWO jest jednym z największych producentów stojaków i wiat rowerowych. Nasz zakład produkcyjny zlokalizowany jest w okolicach Łodzi, gdzie na łącznej powierzchni 2 800 m2 znajdują się nasze hale produkcyjne.

Od 1985 roku nieustannie się rozwijamy i inwestujemy w  technologie, dzięki którym produkujemy innowacyjne stojaki, wiaty rowerowe i stacje do serwisowania rowerów o ponadczasowym designie.

Producent wiat
Firma Sawo

MASZYNY

Do produkcji wykorzystujemy nowoczesne maszyny CNC sterowane numerycznie, giętarki, przecinarki laserowe, gilotyny, prasy krawędziowe, dziurkarki trzpieniowe. Nasze hale produkcyjne są wyposażone w suwnice, dzięki którym produkujemy konstrukcje wielkogabarytowe. W naszym biurze projektowym codziennie powstają nowe wzory, które kreatywnie projektowane są przez nasz zespół architektów.

CERTYFIKATY

Posiadamy liczne certyfikaty potwierdzające, najwyższą jakość naszych wyrobów, min.:

  • Certyfikat EN 1090-1
  • Certyfikat Spawalniczy EN 1090-2
  • Certyfikat ISO 3834-3
  • Certyfikat ISO 9001:2009
Wiele z naszych produktów jest opatentowana i chroniona prawami autorskimi. Dbamy o najwyższą jakość naszych produktów z zachowaniem ich walorów estetycznych.

STANOWISKA ZROBOTYZOWANE

Dynamicznie się rozwijamy i nieustannie inwestujemy w park maszynowy. Część naszej produkcji jest zrobotyzowana, dzięki czemu wyeliminowaliśmy ryzyko błędów.  

 

Pracujemy na najnowocześniejszych maszynach, jak przecinarka plazmowa Stigal Dynamic X-Pro, prasy krawędziowe CNC o nacisku 600 ton, giętarki, przecinarki laserowe, prasy krawędziowe. Wszystkie hale mamy wyposażone w suwnice GH od 3.2 t do 5 t. 

Dzięki innowacjom mamy bardzo duże możliwości produkcyjne. Wszystkie nasze hale wyposażone są w suwnice, które umożliwiają udźwig wielkogabarytowych produktów.  

TRANSPORT

Dysponujemy także własną flotą aut ciężarowych, dzięki którym sami dostarczamy nasze zamówienia na terenie całego kraju oraz Unii Europejskiej. 

Masz pytania?
Zawsze możesz do nas zadzwonić

Pracujemy w dni robocze: 9:00 – 16:00

Nasi specjaliści odpowiedzą na każde pytanie i chętnie pomogą wybrać najlepsze elementy do parkowania rowerów z naszej oferty.