Skip Preloader
ROWEROWNIE

Nowoczesne rowerownie to parkingi rowerowe umożliwiające zaparkowanie rowerów w każdej zadaszonej przestrzeni. Rowerownie montowane są na parkingach podziemnych. Konfiguracja i zabudowa ścianek bocznych jest dowolna. Możliwe jest zamontowanie dowolnej konfiguracji stojaków rowerowych. Wyposażamy rowerownie w stojaki montowane na ziemi, wieszaki rowerowe, bądź stojaki dwupiętrowe.

PARKINGI ROWEROWE PODZIEMNE

Produkujemy parkingi rowerowe w dowolnym wymiarze pod zapotrzebowanie i wymogi otoczenia. Nasze biuro projektowe przygotuje indywidualny projekt i dobierze właściwe wyposażenie rowerowni. Rowerownie przeznaczone są nieruchomości, na parkingi podziemne.

rowerownie parkingi rowerowe
REALIZACJE ROWEROWNI
SPECYFIKACJA TECHNICZNA
Masz pytania?
Zawsze możesz do nas zadzwonić

Nasi specjaliści odpowiedzą na każde pytanie i chętnie pomogą wybrać najlepsze elementy do parkowania rowerów z naszej oferty. 

Rowerownie

Rowerownia to profesjonalny parking rowerowy służący do bezpiecznego zaparkowania roweru w podziemnej przestrzeni. Wykonanie ścianek bocznych i bramek wejściowych do podziemnego parkingu rowerowego jest dowolna. Produkujemy podziemne rowerownie pod zapotrzebowanie i wymiary przestrzeni. Nasze biuro projektowe przygotuje indywidualny projekt rowerowni dopasowanej do potrzeb otoczenia.

Parkingi rowerowe

Podziemne parkingi najczęściej montowane są na podziemnych parkingach samochodowych. Z uwagi na rosnącą popularność rowerów, powstaje coraz więcej przestrzeni dla rowerowni umożliwiających zaparkowanie roweru. Rowerownie wyposażamy w stojaki rowerowe naziemne i dwupiętrowe.