Skip Preloader

stacje naprawy rowerów

Poznaj innowacyjne stacje naprawy rowerów od Park4bike, które nie tylko pozwolą naprawić rower, gdy nagle zaskoczy Cię awaria, ale które naładują Twój pojazd elektryczny. Dziś stacje serwisowania rowerów powstają wszędzie. Jest to odpowiedź na rosnący trend dbania o zdrowie, kondycję i ekologię. Przesiądź się na rower i nie zabieraj ze sobą kluczy, rower naprawisz na naszej stacji. Masz hulajnogę elektryczną? Teraz naładujesz ją na naszej stacji.

Stacje naprawy rowerów – funkcje

Stacje serwisowe mają służyć rowerzystom i zachęcać ich do aktywności. Nagła awaria roweru na trasie to nic przyjemnego. Kiedyś zwykliśmy zabierać ze sobą zestaw podstawowych kluczy. Dziś, odkąd mamy co krok stacje naprawy rowerów, rower naprawiamy, zrobimy serwis i przegląd, stacje są samoobsługowe i bezpłatne. Dostępne są najczęściej na parkingach, peronach, stacjach benzynowych, przy sklepach, w parkach i przy trasach rowerowych. Stacje rowerowe Park4Bike zostały zaprojektowane w odpowiedzi na potrzeby rowerzystów. Są wygodne, mają ergonomiczny kształt i wyposażone są we wszystkie potrzebne wkrętaki, łyżki do opon, klucze i pompkę z manometrem. Stacje serwisowania rowerów:

  • Pozwalają naprawić rower, gdy nagle spotka nas awaria
  • Pozwolą przygotować rower do trasy
  • Posłużą do wymiany i napompowania opon
  • Naładują każdy pojazd elektryczny
ładowarka rowerów elektrycznych

 

Stacja do naprawy rowerów Park4Bike ładuje pojazdy elektryczne.

Stacje naprawy rowerów - Innowacje

 

Rowerzystów przybywa, a w wraz z nimi rośnie zapotrzebowanie dostępności samoobsługowych punktów napraw rowerów. Kiedyś stacje serwisowe miały służyć jedynie do naprawiania rowerów, w odpowiedzi na potrzeby rowerzystów zaprojektowaliśmy samoobsługową stację, która nie tylko spełni podstawowe potrzeby rowerzystów, ale która zaspokoi potrzeby przyszłości. Stacja serwisowa park4bike, to jedyna stacja serwisowa w Polsce, która jest wyposażona w ładowarkę do pojazdów elektrycznych. Dzięki ładowarce, stacja umożliwia naładowanie każdego pojazdu elektrycznego, takiego jak rower, hulajnoga czy quad.

Stacje naprawy rowerów Park4Bike mogą być wyposażone w lampy solarne umożliwiające serwis roweru nawet po zmierzchu, daszek pozwalający naprawić rower podczas deszczu lub daszek z lampą led.
 

Jesteśmy polskim producentem, współpracujemy z architektami i wyznaczamy trendy. Naszą specjalizacją są systemy do parkowania rowerów. Stację do serwisowania rowerów zaprojektował architekt mgr. inż. Sylwiusz Stepnowski, projekt jest zgłoszony do ochrony w Urzędzie Patentowym.

Jeśli interesują Cię stacje, NAPISZ DO NAS

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz